דילים לסוכות

קישורים ממומנים

אם אתם רוצים לנפוש השנה בחג הסוכות ולא יודעים איפה, כדאי שתכנסו לכתבה הבאה. הנה לכם מבחר של דילים לסוכות שמצאנו ברחבי הרשת להנאתכם. כנסו...

באתר הדקה ה-90 מצאנו לכם דיל לסוכות באילת במלון גולדן טוליפ פריוויליג' על בסיס לינה וארוחת בוקר ב-394 ש"ח ללילה בלבד (שלושה לילות מינימום).

עוד דיל מעניין שמציע האתר הוא חבילת נופש זולה למשפחה ליורודיסני בסוכות. החבילה כוללת לינה במלון Magic Cicus (ארבעה כוכבים) הממוקם סמוך ליורודיסני על בסיס לינה וארוחת בוקר וטיסה לצרפת הלוך חזור. בית המלון מפעיל הסעות חינם ליורודיסני. הדיל הזה מיועד למשפחות ומותנה בהזמנה של זוג +שני ילדים.

בחברת הנסיעות "אשת טורס" מציעים לכם המון מבצעים לסוכות במלונות רבים ברחבי הארץ. למשל תוכלו למצוא דיל בסוכות למלון אגמים באילת ב- 479 ש"ח בלבד. אם אתם מעוניינים בדיל לסוכות בים המלח תוכלו למצוא דילים כמו הוד, ישרוטל, אואזיס, לוט ועוד מלונות רבים בים המלח החל מ-400 ש"ח ללילה. בנוסף תוכלו למצוא באתר דילים לסוכות בצפון החל מ-270 ש"ח ובאיזור המרכז בסוכות החל מ-315 ש"ח בלבד.

אם אתם דתיים או חרדים מצאנו לכם גם דילים לסוכות לציבור הדתי. האתר הזה מציע לכם דיל לאנטליה בסוכות הכולל מלון עם סוכה ובית כנסת על בסיס הכל כלול ב-729 דולר לבן אדם. אם אתם מחפשים נופש בסוכות לדתיים במלונות בארץ, האתר הזה מציע מבצע לסוכות במלון פרימה רויאל בירושלים ב-2420 ש"ח לזוג לשני לילות ו-9070 ש"ח לזוג לכל חג הסוכות (8 לילות).